Zaproszenie na spotkanie plenerowe dla dzieci

„Niebiosa opowiadają chwałę Boga, a firmament głosi dzieło rąk jego“ (Psalm 19,2). W sobotę 23 maja 2015 r. nasz zbór organizuje plenerowe spotkanie dla dzieci pt. „Piękno Bożego Stworzenia“. Chcemy, aby dzieci zauważały Bożą mądrość w otaczającym świecie i odnajdywały ślady Boga w przyrodzie. Zapraszamy wszystkie dzieci!

Bóg VS Ewolucja – krótki film

Czy ewolucja to naukowy fakt, czy kwestia wiary? W filmie można usłyszeć wypowiedzi naukowców z wielu znanych Uniwersytetów: • Peter Nonacs, Profesor, Ekologia i biologia ewolucyjna, UCLA • Craig Stanford, Profesor, Antropologia i Nauki biologiczne, USC • PZ Myers, Profesor Nadzwyczajny, Biologia, Uniwersytet Minnesota Morris • Gail E. Kennedy, Profesor Nadzwyczajny, Antropologia, UCLA Wkrótce na […]

Czy jesteś dobrym człowiekiem? – filmik

Czy każdy z nas potrzebuje przebaczenia, oczyszczenia i Bożej łaski? Przecież tak często możemy usłyszeć: „Jestem dobrym człowiekiem. Nikogo nie zabiłem, uczciwie pracuję, nie kradnę, jestem miły i uprzejmy, pomagam innym”. Według ludzkich standardów wszystko jest ok. A jak wyglądamy w świetle Bożego Prawa? Obejrzyj filmik i odpowiedz sobie na pytanie: „Czy naprawdę jestem dobrym […]

Spotkanie dla dzieci – wstęp wolny

„Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy Królestwo Boże“ (Mk 10,14). W sobotę 7 marca w naszym zborze odbędzie się spotkanie pt. „Biblia – Boża Księga“, podczas którego chcemy przekazać dzieciom prawdy biblijne. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!

Odwołana wizyta

Informujemy, że z powodu pilnego wyjazdu brata Michała Hydzika na uroczystość pogrzebową jego przyjazd do naszego zboru w dniach 14-15 lutego 2015 został odwołany. Brat Michał Hydzik odwiedzi nasz zbór w innym czasie o czym poinformujemy niebawem.